IrenaAGD

Florina

Fundamentami wszystkich sukcesów są pasja tworzenia oraz konsekwencja i determinacja w działaniu. Właśnie takie podejście sprawia, że jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie. Florentyna jest wiodącym przedsiębiorstwem handlowym na polskim rynku artykułów szeroko pojmowanego gospodarstwa domowego. Przez 30 lat istnienia zdobyliśmy pozycję solidnego partnera w biznesie. Firma jest zarządzana w nowoczesny i innowacyjny sposób, stale powiększa rynki zbytu, a jej oferta z rosnącym powodzeniem trafia do mieszkańców państw Unii Europejskiej.

Odbiorcom i Klientom oferujemy sprawdzone modele działalności i bogaty asortyment produktowy, co gwarantuje rynkowy sukces i satysfakcję. W szczególny sposób dbamy o poziom zadowolenia naszych Partnerów, głęboko wsłuchujemy się w Ich potrzeby i jesteśmy otwarci na zachodzące zmiany.

Dumni z osiągnięć, z przekonaniem i optymizmem patrzymy w przyszłość. Chcemy, by oferowane przez nas produkty zaspokajały potrzeby Klientów, by przyczyniały się do poprawy jakości Ich życia i ułatwiały codzienną egzystencję – zgodnie z naszym naczelnym hasłem: ,,Zasmakuj radości’’.
pol_pm_Komplet-zestaw-serwis-obiadowy-Parma-66-elementow-12-osob-5154_5
pol_pm_Salaterka-porcelanowa-Florina-Black-Avenue-Gabrielle-13-cm-czarno-biala-5897_4
pol_pm_Salaterka-Bormioli-Rocco-Toledo-okragla-23-cm-656_2