IrenaAGD

Galicja

Firma rozpoczęła działalność w 1991 roku i od tej pory z powodzeniem oferuje bardzo dobrej jakości produkty krajowe oraz importowane pod własną marką. Od 2002 roku obserwując tendencje rynku postanowiliśmy zająć się bezpośrednim importem produktów, prowadząc ich dystrybucję pod marką Galicja Home (później: Galicja Dla Twojego Domu). W związku z tym mamy ogromny wpływ na kształt, gramaturę, kolorystykę, a przede wszystkim na cenę poszczególnych artykułów, starając się zawsze zachowywać właściwe proporcje pomiędzy nią a jakością produktu.

W procesie tworzenia firmy o ogólnokrajowym zasięgu, niezwykle istotne było zbudowanie sieci obsługi klienta oraz posiadanie oferty produktów dobrej jakości zarówno krajowych jak i importowanych, która da możliwość dokonywania wyboru każdemu potencjalnemu użytkownikowi. Spełnienie tych warunków wymagało wielu lat pracy i przygotowań, jednak wysiłek ten opłacił się, gdyż obecnie produkty oferowane przez firmę Galicja cieszą się dużym uznaniem na terenie całego kraju. Co jest szczególnie warte podkreślenia w obecnych warunkach gospodarczych, zważywszy na fakt, iż firma wyrosła i działa wyłącznie na polskim kapitale. Chociaż firma Galicja zdobyła rynek za sprawą produktów krajowych, to dzięki rozszerzeniu propozycji handlowej o własny import, jej oferta stała się bardziej kompleksowa i uniwersalna, na czym zyskali wszyscy nasi klienci.

Reprezentujemy czołowych producentów działających na terenie środkowej Europy, takich jak między innymi: Curver, Krosno Glass Sp. Z o.o., Keeeper, York, Konex, Plast Team, Domik, Lamela, Prosperplast, RekPol.

Współpracujemy z europejskimi firmami: Cerve, Pasabahce, Cristar. Importujemy produkty z Chin, Rosji, Kolumbii, Turcji, Indii, Indonezji, Tajlandii.
_MG_1770