IrenaAGD

Party Deco

Historia Party Deco zaczęła się na szczecińskich Jasnych Błoniach od sprzedaży balonów. Dzisiaj jest prężnie rozwijającą się firmą i liderem branży w Polsce oraz w Europie. Dostarcza ok. 5000 unikalnych i zgodnych z najnowszymi trendami produktów. Wykorzystuje swoje bogate doświadczenie i stały rozwój, zwiększając sprzedaż, zasięg, liczbę klientów oraz pracowników.

Wszystkie produkty pakujemy w sposób ograniczający zużycie surowców. Stara się zmniejszać ilość plastiku oraz poszukujemy rozwiązań dla wielokrotnego użycia niemalże każdego produktu lub opakowania. Poprzez odpowiednie planowanie, w znacznym stopniu ograniczamy nadprodukcję, niepotrzebne magazynowanie i szkodliwy dla środowiska transport. (Przykłady produktów eco: balony i wycinanki/naklejki z opakowaniem do powtórnego wykorzystania)

Sercem naszej firmy jest Dział Designu, w którym codziennie powstają pomysły na nowe, unikatowe kolekcje, stylowe produkty, ich pierwsze prototypy i opakowania. To zespół uzdolnionych projektantów kreujących innowacje, dzięki któremu jesteśmy liderem w wyznaczaniu trendów w branży dekoracyjnej. Dla naszych produktów tworzymy opakowania, które wzbudzają pozytywnie emocje i sprawiają, że podejmowanie decyzji zakupowych jest jeszcze łatwiejsze.
oferta15
oferta17