IrenaAGD

Valdinox

Valdinox to polska, nowoczesna marka naczyń i narzędzi kuchennych o wysokiej wytrzymałości, stworzona z pasją przez ekspertów, którzy od kilkudziesięciu lat tworzą i projektują naczynia kuchenne do polskich domów. Projektując wszystkie nasze kolekcje kierujemy się zasadą, że każdy w swojej kuchni powinien czuć się jak Mistrz!

Szeroki wybór naczyń marki VALDINOX daje wyjątkowy komfort i swobodę w wyborze najbardziej odpowiednich garnków czy patelni, dedykowanych szefom kuchni oraz pasjonatom sztuki kulinarnej, przygotowującym na co dzień posiłki dla siebie i całej rodziny.

VALDINOX to nie tylko różnego rodzaju garnki, rondle, brytfanny czy akcesoria kuchenne. To również szeroki wachlarz, wysokiej jakości patelni, dostępnych we wszystkich standardowych rozmiarach i z przeznaczeniem do przygotowania zdrowych i smacznych posiłków.

Naszą ideą jest tworzenie naczyń maksymalnie praktycznych i funkcjonalnych, które można wykorzystywać na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym również na indukcji oraz w piekarniku.
700x567_valdinox-rock-18