IrenaAGD

Vileda

Jesteśmy wiodącą światową marką akcesoriów do sprzątania domu. Oferujemy prawdopodobnie najszerszą gamę trwałych – produktów czyszczących wysokiej jakości, z których codziennie korzystają miliony ludzi. Robimy to tylko w jednym celu: aby Twój dom był higienicznie czysty, a pranie schludne i świeże. I… sprawić, by prace domowe były po prostu odrobinę przyjemniejsze.

„Dzisiaj w 2020 r.”, gdy sprzątanie i higiena w domu nabiera nowego znaczenia w naszym codziennym życiu, my – jako Vileda – empatycznie koncentrujemy się na tym, co możemy zrobić najlepiej: nasza specjalistyczna wiedza -w zakresie czyszczenia sprawia, że możesz poczuć zauważalną różnicę.

Nasi ludzie pracują z pełnym zaangażowaniem we wszystkich naszych krajach i fabrykach. W ramach priorytetu nr 1, aby zachować zdrowie w domowych biurach, zakładach produkcyjnych lub w sklepach, staramy się dostarczać do supermarketów i przez Internet, nasze higieniczne mopy i wiadra Vileda, wykonujemy szmatki z mikrofibry, zmywalne materiały tekstylne, ochronne rękawice domowe, sprzęt do mycia naczyń i wszystkie inne środki czyszczące.
bf37e53f